ul. Widokowa 2, 22-440 Krasnobród
534 211 110
"Willa na Roztoczu"

ul. Widokowa 2, 22-440 Krasnobród
534 211 110


ATRAKCJE
Oferta specjalna
Wyjątkowe ukształtowanie terenu wokół naszej ,,Willi na Roztoczu” jak i unikalne walory przyrodnicze, krajobrazowe i klimatyczne sprawiają, że nocleg w Krasnobrodzie sprzyja uprawianiu różnych form czynnego wypoczynku na świeżym powietrzu, tj.:


ROWERY- Miłośnikom jazdy rowerem polecamy wycieczki rowerem oznakowanymi trasami rowerowymi.

NORDIC WALKING - ruch to zdrowie. Trudno wyobrazić sobie bardziej doskonałe warunki do uprawiania tej formy rekreacji niż Krasnobród. Widokowe szlaki, liczne atrakcje turystyczne zachęcają miłośników nordic walking do uprawiania tej dyscypliny.

KĄPIELE SŁONECZNE – latem najprostszą formą wypoczynku jest opalanie się i kąpiel w zalewie. Piaszczyste krasnobrodzkie plaże otoczone sosnowymi lasami zachęcają do wylegiwania się w nagrzanym słońcem piasku.

WYCIECZKI – pobyt w Krasnobrodzie można urozmaicić wycieczkami do ciekawych miejsc na Roztoczu np. Zwierzyńca, Górecka Kościelnego czy Suśca. Bliskość dwóch miast Światowego Dziedzictwa UNESCO (Zamość 28km i Lwów 100km sprawiają że Krasnobród jest doskonałą bazą wypadową do poznania wspaniałych zabytków jak i nie zdegradowanej przyrody.

WĘDKOWANIE – miłośnicy amatorskiego połowu ryb mają w Krasnobrodzie do dyspozycji trzy zbiorniki wodne a dodatkowo warto dodać że rzeka wieprz na pewnym odcinku ma charakter rzeki górskiej. Stąd też występują w niej pstrągi.

GRZYBOBRANIE - jesienny pobyt w Krasnobrodzie uatrakcyjniają wyprawy na grzybobranie. W otaczających nas lasach występują wszystkie gatunki grzybów.

KULIGI - inną zimową atrakcją Krasnobrodu są kuligi z pochodniami, których trasy wiodą pięknymi duktami leśnymi oraz malowniczymi wąwozami. Kuligi są też organizowane latem. Są to tzw. ,,zielone kuligi” czyli przejażdżki bryczkami.

NARCIARSTWO - Sprzyjające warunki klimatyczne umożliwiają uprawianie sportów zimowych na pobliskim stoku narciarskim w Jacni. Dla miłośników narciarstwa biegowego przygotowano trasę biegową , poprowadzoną wokół zalewu.

SPŁYW KAJAKOWY- To miłe spędzenie wolnego czasu oraz wypoczynek na świeżym powietrzu podziwiając z kajaka przepiękne krajobrazy, widoki i przyrodę naszych rzek Roztocza.

ZOBACZ:
Lokalizacja
Facebook